Urszula Hűbner „Twórczość różnorodna”

Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie oraz autorka Urszula Hűbner zapraszają na wystawę pt. „Twórczość różnorodna”.
Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 11 listopada 2016 r. o godzinie 18:00.

U. Hűbner - pochodzi z Gdańska, gdzie studiowała architekturę na Politechnice Gdańskiej. Od wielu lat mieszka na południu Polski, gdzie czerpie inspiracje do swojej twórczości. Uprawia twórczość różnorodną min. rękodzieło artystyczne, wykorzystując jego elementy do dekoracji wnętrz. Jak sama mówi, bliskie jest jej wszystko co proste i naturalne. Począwszy od materiałów w których pracuje, są to drewno, len, bawełna, sznurek, koronki, suche rośliny, piasek czy inne materiały pozyskane z otaczającej natury, a na sposobie życia kończąc. Jej filozofią życiową jest proste i zdrowe życie, wsparte medycyną naturalną, akupresurą czy aromaterapią.

Wystawa czynna od 15 października do 30 listopada br⋅

Data: 2016-10-26 12:45:10